м.Луцьк, вул. Б.Хмельницького, 1
(Будинок Культури)
тел. 0997548254, 0663077134

media
   Лікування гінекологічних захворювань
     У народній медицині з давніх-давен при лікуванні гінекологічних захворювань застосовували мед та інші продукти бджільництва.
     В цій статті зібрані корисні поради щодо застосування цих бджолопрепаратів. Використовуючи дослідження вчених, відомих лікарів-апітерапевтів, досвідчених пасічників та з власного досвіду рекомендують пасічники Марія і Антон Шотіки.
     Рецепти і рекомендації розраховані на використання продуктів бджільництва як легкодоступних лікувальних засобів, які можна зробити в домашніх умовах, придбавши якісні продукти безпосередньо з пасіки добросовісного пасічника.

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ЛІКУВАННЯ ПОРАДТЕСЬ З ЛІКАРЕМ!

     При гінекологічних захворюваннях найбільше підходять липовий, лісовий, меди раннього літнього збору. Вони найбільше використовуються для спринцювання, приготування тампонів.
     Лікування медом ефективне, не треба багато часу, не дає усклад-нень і відмічається повне одужання.
     Вживання гомогенату трутневих личинок і перги. Лікує: фіброми, міоми, мастопатії, застарілі ліпоми, доброякісні пухлини. 
     Витяжка трутневих личинок стимулює відновлення нормального гормонального фону жіночого організму. Перші позитивні ознаки дії личинкового молочка : зменшення болісних приступів припливу крові до голови, припинення запаморочення і головних болів, нормалізація тиску. Покращується загальне самопочуття, підвищується тонус, жінка змінюється навіть зовнішньо.
     Вживання маточного молочка: при кліматичних неврозах у жінок.
     Вживання настойки підмору.

Запалення жіночих органів, кіста

1) свічки: 1 жовток змішати з 1ч.л. меду, 1ч.л. житньої муки, щоб утворилось круте тісто, зробити свічки, положити в холодильник. Ставити свічки зранку і ввечері на протязі 1 місяця. 
2) Медові тампони: марлю мокати в мед і як можна глибше у піхву. Після 2-3 процедур буде пекти і свербіти, проте все пройде і після 10 процедур слизова оболонка піхви і шийки матки позбудеться хвороб.
3) Мазь з прополісом: 15мл 20%-ої настойки прополісу і 15мл настойки календули, 60г ланоліну. Все розтерти на мазь. 
4) Ватні тампони з 3-%ним розчином прополісу, курс 7-10процедур.
5) Ванночки або спринцювання: змішати настойку календули іф 10%у настойку прополісу(1:1), брати 1ст.л. суміші на 0,5л теплої води.

Молочниця

10г квітів настурції залити 100мл води, кип'ятити 15хв , процідити, змішати з медом(1:1). Робити примочки.

При білих виділеннях з піхви

25г меду на марлевий тампон, глибоко в піхву. Курс 10-15 процедур. Після 2-3 процедур відчувається печіння і свербіння, воно проходить, піхва очищується, слизова оболонка і шийка матки набирає нормальний вигляд, проходять запальні процеси.

Лікування безпліддя

Бджолиний хліб(перга) благотворно впливає на стан здоров'я вагітних жінок і розвиток плоду. Найкраще вживати пергу в перші місяці вагітності, щоб попередити токсикози і викидні, і в останні місяці - для підвищення імунітету матері і дитини. В післяродовий період цей препарат швидко відновлює втрату крові і сили у породіллі.

Фібріома матки

1) 150г алое ( на м'ясорубку), 250г меду, 350г кагору, настояти 5 днів в темному місці, тісно закривши .Вживати по 1ч.л. перші 5 днів, далі по 1ст.л. за 1год.до їди.
2) Зранку натощак по 0,25скл. соку червоної картоплі, добавляючи 30кап. настойки прополісу.
3) Мазь з прополісом: 15мл 20%-ої настойки прополісу 15мл на-стойки календули, 60г ланоліну, все розтерти на мазь.
4) Чудодійна мазь.
5) Гомогенат трутневих личинок.

Міома і фібріома матки

Беремо 0,5л води, 2ст.л. насіння льону на маленькому вогні варимо 10хв, пити по 100г 3 рази в день до їди. Курс 15 днів. Через 2 місяці повторити. Зробіть УЗІ- ефект гарантований.( л-ра: Н. Кошмак "Як стати здоровим").

Мастопатія

1) компрес з чудодійної мазі.
2)Натерти буряк і змішати з медом(3:1). Отриману суміш накласти на молочну залозу і залишити на ніч .Курс 10-15 процедур через ніч.

Ерозія шийки матки

1) Марлевий тампон , змочений розчином меду і води (1:2) на 24год. Курс 15-20 процедур.
2) Мазь:20г прополісу, 2ст.л. вазеліну розтерти. Тампон з маззю як можна глибше на ніч. Курс 10-12 процедур. , або інший варіант: мазь з 100г свинячого внутрішнього сала і 10г прополісу.
3) 15мл 20%ої настойки прополісу і 15мл настойки календули, 60г ланоліну. Все розтерти на мазь. 

Рак матки

1)630г меду( світлого), 630мл вина червоного, 300г листя алое. Настояти 3 дні. Вживати по 1ч.л. декілька днів, а потім по 1ст.л. 3 рази в день за 1год. до їди.
2) мед, алое, кагор Вживати так як в №1

Свербіння статевих органів

Прополісна мазь:100г олії, 10-15г прополісу, гріти 20хв, процідити . Тампон на ніч.

Пухлина грудей

1) спиртова настойка підсніжника і білої акації, компрес. 
2) 100г нарциса на 0,5л оливкової олії настояти 10 днів, компрес.

Лікування безпліддя

Бджолиний хліб(перга) благотворно впливає на стан здоров'я вагітних жінок і розвиток плоду. Найкраще вживати пергу в перші місяці вагітності, щоб попередити токсикози і викидні, і в останні місяці - для підвищення імунітету матері і дитини. В післяродовий період цей препарат швидко відновлює втрату крові і сили у породіллі, покращує лактацію. Вживати пергу 2рази в день по 2г.

Трутневий гомогенат

Методика вживання личинкового молочка при безплідді має свої особливості. Лікування бджоло продуктами триває 2-3 місяці від початку лікування, то ймовірність природного запліднення дуже мала. Суть методики полягає в тому, що сімейна пара, під час лікування , разом вживає пергу в звичайні дні 2 рази в день по 2г. В дні активного сексуального життя 2-3 рази на день. Жінка повинна додатково вживати личинкове молочко, але тільки в активні дні*( посередині менструального циклу). Трутнева витяжка стимулює роботу яєчників, перга забезпечує посилене кровопостачання матки, готуючи її до зачаття. Перга у чоловіків збільшує кількість і рухливість живих сперматозоїдів. Бажано застосовувати крем з прополісом , введенням якомога глибше у піхву перед актом , що впливає на мікрофлору обох партнерів. Ця методика вже не один раз допомогла безплідним сім'ям народити здорову дитину. Курс лікування 1-2 місяці.

Якщо безпліддя зв'язано ще й з запаленням маточних труб (сальпінгіт) чи запаленням яєчників то слід провести такий комплекс лікування :
- настойка прополісу по 30-40кап. 2-3 рази в день чуть на воду 
- вживати настій трав: календула, суцвіття донника, листя брусниці, цвіт липи , душиця(2:2:1:1:1)2ст.л. суміші на 0,5л кип'ятку, випити протягом дня.

УВАГА! При лікуванні важких хвороб або при використанні
інших лікувальних препаратів ОБОВЯЗКОВО порадьтесь з лікарем!
  • May 26, 2017
Free shipping

Доставка по Україні

Money

Оплата при отриманні

Delivery

Гарантія якості