м.Луцьк, вул. Б.Хмельницького, 1
(Будинок Культури)
тел. 0997548254

media
    Рекомендації молодим мамам
     До уваги молодої мами!
     Немає нічого гіршого, коли хворіє дитина.Нажаль маленький організм не взмозі протистояти різним інфекціям, які зустрічаються на кожному кроці. Для того, щоб дитина протистояла цьому, необхідні профілактичні засоби: харчування дитини, правильний режим дня, її догляд.
     Одним з основних помічників в цьому є продукти бджільництва.
     Мед застосовується для лікування і профілактики рахіту ( особливо тут підходить гречаний мед, в ньому заліза у 4 рази більше ніж в інших медах, тому даючи дитині гречаний мед протягом місяця, покращуються показники крові, самопочуття, сон настрій), анемії, підвищує імунітет з перших днів життя, тому що в медові є необхідні ферменти, яких дитячий організм ще сам не виробляє.Грудним дітям мед намазують на сосок або змазують язик.Мед є не тільки цінною вітамінною добавкою, але й сприяє роботі кишечника, покращує перистальтику, що попереджує вздуття і газоутворення. Тому у дітей не болить животик, вони менше плачуть, краще сплять, бо мед є ще й відомим снодійним.Мед добре добавляти до молока, каш, молочних сумішів.Добре змазувати медом деснапри прорізуванні зубів.
     Даючи щоденно по 1ч.л. меду з чуть пергою, позитивно впливає на інтелектуальний ріст дитини. Ослабленим дітям треба довший час подавати пергу по чуть на кінчик чайної ложечки 3 рази в день , можна з медом.
     Для лікування простудних захворювань використовують прополісну настойку10% замість антибіотиків по 1-3 каплі на 0,5скл. молока, курс 10 днів хоч дитині уже краще, курс не переривати.

Нетримання сечі в дітей

     У 0,5 скл. кип'яченої теплої води розчинити 1 ч. ложку меду (з різнотрав'я). Пити двічі на день по 0,5 скл. перед їдою.

Мед - дітям

     Велике значення має мед і в дитячому харчуванні, сприятливо впливаючи на дитячий організм: діти, які його вживають, швидко набирають масу тіла, краще розвиваються. Мед підвищує опірність їхнього організму до багатьох інфекційних захворювань. 
     У педіатричній літературі є дані про лікування дистрофії й диспепсії у дітей сумішшю молока із слизовим відваром рису з додаванням 3% меду. З терапевтичної точки зору він рекомендується при блюванні у дітей, інфекційних захворюваннях, запорах та інших захворюваннях органів травлення. Мед сприятливо впливає на організм при нічному нетриманні сечі у дітей, оскільки справляє загальнозміцнювальну дію на нервову систему. Він має легкозбуджувальну дію, особливо на кровоносну систему, тому виключно корисний для людей фізичної і розумової праці та ослаблених після тяжких хвороб. 
     У великій скарбниці Матінки-природи багато чудодійних і корисних ліків. Головне розумно і вчасно ними користуватись.
     Велике значення має мед і в дитячому харчуванні, сприятливо впливаючи на дитячий організм: діти швидко набирають масу тіла, краще розвиваються. Мед підвищує опірність їхнього організму до багатьох інфекційних захворювань.
     У педіатричній літературі є дані про лікування дистрофії й диспепсії у дітей сумішшю молока із слизовим відваром рису з додаванням 3% меду. З терапевтичної точки зору, мед рекомендується при блюванні у дітей, інфекційних захворювань, запорі та ін. Мед сприятливо впливає при нічному нетриманні сечі у дітей, оскільки справляє загальнозміцнювальну дію на нервову систему. Він має легко збуджувальну дію, особливо на кровоносну систему, тому виключно корисно для людей фізичної і розумової праці та ослаблених після тяжких хвороб.
  • May 26, 2017
Free shipping

Доставка по Україні

Money

Оплата при отриманні

Delivery

Гарантія якості