м.Луцьк, вул. Б.Хмельницького, 1
(Будинок Культури)
тел. 0997548254, 0663077134

media

Найдорожче що ми маємо-це наше здоров'я!! Але чи все ми робимо для його збереження? Чи використовува Профілактика простудних захворювань за допомогою продуктів бджільництва

     З настанням холодів медики реєструють щораз більшу кількість хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції. Люди рятуються і народними , і аптечними ліками. Дехто, втомившись від тривалого нездужання, на свій розсуд починає приймати антибіотики , не задумуючись , що цим можуть серйозно собі зашкодити. Тому саме тут і стануть в пригоді продукти бджільництва.

     Мед - один із дорогоцінних скарбів природи.
     Мед використовують при патологічних процесах у верхніх диха-льних шляхах та легенях, туберкульозі легенів, хворобах нирок та сечового міхура, захворюваннях органів травлення, печінки й підшлункової залози. Він допомагає при серцевих захворюваннях, у тому числі при природжених та набутих вадах серця, добре діє при неврозі. Вживання меду по 50 г на день протягом 1 -2 міс сприяє поліпшенню загального стану організму, нормалізації складу крові, підвищенню вмісту гемоглобіну, тонізує серцево-судинну систему, відновлює сили, підвищує імунітет.
     Мед надзвичайно корисний дітям. Його дають по 1 чайній ложці 3 рази на день (дітям віком до 3 років дозу треба зменшити). Це сприяє росту та розвитку. Мед не подразнює слизову оболонку органів травлення, добре засвоюється організмом, відновлює витрачену енергію.
     Для збагачення природного бджолиного меду флавоноїдами, каротиноїдами та іншими біологічно активними речовинами можна безпосередньо перед вживанням змішувати його з овочевими та фруктовими соками (буряковим, морквяним, виноградним, лимонним, обліпиховим).
     Під час застуди мед є універсальним засобом: його приймають як у чистому вигляді, так і з теплим молоком (1 столову ложку меду на склянку молока), соком лимона (сік одного лимона на 100 г меду).
     Гіпократ писав, що медовий напій стимулює виділення харкотиння та заспокоює кашель. Авіценна вважав, що лісові горіхи з медом допомагають від хронічного кашлю та сприяють відкашлюванню харкотиння. Він також радив у початковій стадії туберкульозу легенів вживати суміш меду з пелюстками троянд.
     При туберкульозі легенів мед приймають з молоком або внутрішнім свинячим жиром (здором) як загальнозміцнювальний засіб. З цією метою використовували собачий, борсучий, ведмежий жир. При кровохарканні рекомендують мед із соком моркви.
     Під час грипу корисно вживати медово-часникову кашку (співвідно-шення компонентів 1:1). їдять по 1 чайній - 1 столовій ложці перед сном, запиваючи перевареною водою.
     При ГРЗ мед приймають не лише всередину. Призначають також аерозольні та парові інгаляції, полоскання горла розчином води з медом (1 столову ложку меду на склянку води), а також аплікації на уражені ділянки.
      В якості імуностимулюючого засобу, що нормалізує імунітет дихальних шляхів, позитивно зарекомендував себе комбінований препарат у вигляді суміші 20% спиртового екстракту радіоли рожевої (золотого кореня) з 20% спиртовою настоянкою прополіса. Для отримання цього комбінованого фіто- та апіпрепарату змішують у рівних пропорціях 20% спиртовий екстракт радіоли рожевої з 20% спиртовою настоянкою прополісу та приймають усередину протягом 3 тижнів по 10 крапель у невеликій кількості води 2-3 рази на день за 20-30 хвилин до вживання їжі. Після двотижневої перерви курс прийому цього засобу можна повторити. Особливо корисний цей комбінований фіто- та апізасіб тим особам, які схильні до повторних випадків ГРЗ та захворювань на грип та ангіну, а також мешканцям великих промислових регіонів, в яких суттєво знижений місцевий імунітет дихальних шляхів.
     У народній медицині України в профілактиці захворювання на грип та ГРЗ особливо ціниться використання такого продукту бджільництва як забрус.

     Забрус - це зрізані смужкою верхні кришечки запечатаних медових стільників. При запечатуванні стільників з медом бджоли використо-вують виділення воскових та слинних залоз, прополіс, квітковий пилок, а за даними деяких дослідників - і бджолину отруту. Забрус містить низку БАР та вже тривалий час з успіхом застосовується в народній медицині українців для лікування як бактеріальних, так і особливо вірусних уражень носоглотки та верхніх дихальних шляхів, а також хронічного гаймориту. Забрус використовують для жування, при цьому бажано додати до нього небагато меду, це покращує органолептичні якості та змягчає консистенцію засобу. Жування забрусу з доданням меду протягом 3-4 тижнів поспіль суттєво покращує місцевий імунітет СО ротоглотки та дихальних шляхів, зменшує вірогідність виникнення грипу або ГРВІ, сприяє досягненню ремісії фонових хронічних запальних процесів у ЛОР-органах. Крім того, застосування забрусу підвищує емоційний стан хворих, ліквідує астено-невротичну або астено-депресивну симптоматику при післяінфекційному синдромі хронічної втоми. Встановлено, якщо мед перед відкачуванням тривалий час перебував у стільниках, то він вбирає із забрусу значну кількість лізоциму та інших БАР і тому є цілющим . Такий мед містить у 8-10 разів більше лізоциму, ніж відкачаний безпосередньо з стільників. Як пише відомий фахівець у галузі бджоловедення Г.М.Приймак: у Древній Київській Русі говори-ли: "Забрус жую не ради меда, а удовольствия и пользы ".
     Низка фахівців з апітерапії та народної медицини на підставі особистого досвіду підкреслює, що вживання забрусу є надійним способом як профілактики, так і лікування "простудних" захворювань - грипу, ГРЗ та ангіни.
     Виходячи з нашого особистого досвіду, можна вважати доцільним та перспективним використання забрусу в комплексі засобів народної медицини з метою профілактики грипу та інших ГРВІ, особливо в осіб з наявністю хронічних запальних процесів у ротоглотці та дихальних шляхах (хронічного фарингіту, тонзиліту, риніту, бронхіту тощо). Вміст лізоциму( фермент антибактеріальний: підвищує імунну систему, позитивно впливає на слизові носоглотки, очей, статевих органів, шкіри) в 20 раз більше , ніж в сотовому меді і в 140 раз більше, ніж в звичайному відкоченому меді!

     Спосіб вживання забрусу
     Жувати по 1ст.л. 4 рази в день 5-10 хв,( добре розжовану масу викидають).Передозування не шкодить , як і проковтування, бо він легко перетравлюється в шлунку з користю для слизової оболонки шлунку. Віск, що потрапляє у шлунок виконує роль змазки, яка благотворно впливає на кишечник. Охоче жують діти, бо має приємний смак і запах.
-А от для профілактики грипу бажано щоденно жувати забрус по 1ч.л. 4-5 раз протягом дня, що сприяє виробленню в організмі противірусного білка- інтерферону.
-2ч.л. за брусу і 1ч.л. яблучного оцту на 1 скл. води, вживати вранці і ввечері.
     Американські вчені довели, що жування за брусу підвищує імунітет до захворювання дихальних шляхів на 4 роки.
     Значною імуномодулюючою активністю володіють такі продукти бджільництва, як квітковий пилок та перга. Тому, за нашими дани-ми, вони також можуть використовуватися у медичній практиці з метою профілактики грипу та інших ГРЗ.

     Перга - це квітковий пилок, законсервований у стільниках бджолиного гнізда. Вона є високоякісним кормом, який бджоли використовують для вигодування розплоду та своєго живлення, тому пергу ще називають "бджолиним хлібом". До складу перги входять незамінні амінокислоти, каротиноїди, ензіми, вітаміни, фітогормони.

     Квітковий пилок володіє тонізуючими та імуномодулюючими властивостями, в тому числі підсилює місцевий імунітет дихальних шляхів. Перга за біологічною активністю в 2,5-3 рази перевищує квітковий пилок. Крім того, як перга, так пилок містять у своєму складі органічний селен та інші речовини, які оказують чітко виражену антиоксидантну дію. Ці речовини відносяться до потужних природніх антиоксидантів непрямої дії .
     З профілактичною метою дорослим слід вживати по 2г на день перги або по 1 чайній ложці квіткового пилку з додаванням 2-3 чайних ложок меду. Цей апітерапевтичний засіб ретельно розмоктують у роті протягом 15-20 хв та потім ковтають, не запиваючи водою. Курс профілактичного введення квіткового пилку або перги складає 30-40 днів поспіль. Потім роблять перерву на місяць та після цього курс профілактичного введення пилку або перги повторюють. Дітям призначають менші дози: в залежності від віку по 0,25-0,5г перги на добу з обов'язковим доданням меду.
     При наявності фонової хронічної патології дихальних шляхів (хронічний фарингіт, бронхіт), при проведенні профілактичного курсу вживання вказаних фітозасобів додатково призначають фітопрепарати, які мають позитивний вплив на стан органів дихання. Наприклад, доцільно приймати по півчайної ложки пилку, змішаного з такою ж кількістю меду три рази на день, ретельно розсмоктуючи у роті. Додатково через півгодини після вживання вказаної суміші доцільно пити настій трави чабрецю звичайного або препарат з нього - пертусин, який містить 12% рідкого екстракту тім'яну (чабрецю). Можливо також використання комбінованих фітозасобів. наприклад, фітотерапевтичний збір, який містить у своєму складі листя евкаліпту, шавлії лікарської, квіткові кошики ромашки аптечної, листя м'яти перцевої, корені солодцю голого .
     Для профілактики чи лікування грипу узяти по 1 ст. ложці меду, шипшини, смородини та малини, усе залити кип'ятком (0,5 л). Мед додавати, коли настій охолоне, тому що окріп зруйнує поживні речовини. Вживати тричі на день.
     А ще лікувати хворого на грип можна сумішшю натертого часнику і меду у співвідношенні 1:1. Заживати на ніч 1 ст. ложку, запиваючи теплою кип'яченою водою.
     Якщо Ви не вбереглися і все ж таки захворіли. Тоді в пригоді Вам стануть поради і рекомендації щодо лікування простудних захворю-вань за допомогою продуктів бджільництва!!!!!!!!!!!

УВАГА! При лікуванні важких хвороб або при використанні
інших лікувальних препаратів ОБОВЯЗКОВО порадьтесь з лікарем!

  • May 26, 2017
Free shipping

Доставка по Україні

Money

Оплата при отриманні

Delivery

Гарантія якості