Центр традиційної української культури «Медова хата – це не просто магазин, де продається мед, медові напої та смаколики, а справжній культурний осередок, де у найдрібніших деталях розкажуть, як вживати та лікуватися продуктами бджільництва. А це не тільки мед.

Відвідавши "Медову хату", Ви пізнаєте таємниці бджолиного вулика, відкриєте для себе непізнану цивілізацію бджолиної родини.
Banner
Banner
Banner

Про весь спектр оздоровчої продукції бджільництва, їх лікувальні властивості, медову косметику, питні меди Ви отримаєте вичерпну інформацію від "посередників" між бджолами і людьми - пасічників. Можливо, вперше посмакуєте справжнім питним медом - напоєм наших предків, зможете придбати есклюзивні медові смаколики і відчути себе причетним до культури споживання питного меду - невід'ємної частини звичаєвої спадщини нашого народу.

Центр традиційної культури «Медова хата» працює щоденно з 10-ї по 20-ту годину.
При попередній домовленості ми приймаємо туристичні групи. Пропонуємо лекцію про продукти бджільництва з дегустацією меду та питних медів, розповідь про оздоровчі та лікувальні властивості бджолопродуктів, медової косметики, культури споживання прадавніх національних напоїв з меду.
Free shipping

Доставка по Україні

Money

Оплата при отриманні

Delivery

Гарантія якості